08 Aralık 2016 Perşembe  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimYURT HABERLERİ:
Sakarya Geyve'de Asfaltsız Mahalle Kalmayacak!
Büyükşehir Belediyesi'nin ilçede yaptığı altyapı yatırımlarının tamamlanmasının ardından hızla asfalt atağına başlayan Geyve Belediyesi ilçe merkezindeki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladıktan sonra büyük mahallelerin iç yollarını da asfaltlıyor. Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya beraberinde Belediye Meclis üyeleri Metin Kolat ve Nihat Baltaoğlu, Karaçam ve Nuriosmaniye'de tamamlanan çalışmaları yerinde inceledi. 

Karaçam ve Nuriosmaniye Mahallesi'ndeki çalışmalar tamamlandı. Karaçam Muhtarı Murat Genç ile Nuriosmaniye Muhtarı Recep Yıldız köylerinde yapılan sıcak asfalt çalışmasından dolayı Belediye Başkanı Murat Kaya'ya teşekkür ettiler.

Geyve belediye Başkanı Murat Kaya, "Belediyemizin kendi öz kaynaklarıyla yaptığı 90 bin ton asfalt çalışmamız hızla devam ediyor. Alifuatpaşa Mahallemizin baştan aşağıya yenilenmesinin ardından Karaçam ve Nuriosmaniye Mahallemizde çalışmalarımızı tamamladık. Çalışmaları incelediğimiz yerlerde vatandaşlarımızla sohbet ettik. Onların sıcak ilgisi bizleri son derece memnun ediyor" ifadelerini kullandı. Kaya, asfalt çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, "Soğuk asfalt şantiye görüşmelerimiz devam ediyor. Sıcak asfaltın yetmediği yerlerde soğuk asfalt çalışmalarımız ile devam edeceğiz. Asfalt girmeyen köyümüz mahallemiz kalmayacak. Bizlere durmak yakışmaz. Geyve’miz her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Her şey daha güzel Geyve için. Durmak yok hizmete devam" dedi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

Şanlıurfa'ya Kültür ve Sanat Sokağı...
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Beykapısı surlarında açtığı Sanat Sokağı'yla unutulmaya yüz...

Haberi Oku