banner32
    17 Ocak 2017 Salı  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


YURT HABERLERİ:
Öğrenciler İstedi, Yol Çalışması Başladı
Kozan Belediyesi, Belediye Başkanı Musa Öztürk'ün talimatı ile Türkali Mahallesi'nde yol çalışması başlattı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Şantiye Şefliği ekipleri ilçe merkezindeki yol çalışmalarına devam ediyor. Kazım Karabekir Anadolu Lisesi civarındaki Ezgü Sokak ve Usanmaz Sokakta yol açma, zemin sıkılaştırma ve asfaltlama çalışmaları başladı. 

Kazım Karabekir Anadolu Lisesi öğrencilerinin okullarına ulaşmak için yoğun olarak kullandıkları sokaklarda yol çalışmaları devam ediyor. Lise öğrencilerinden, velilerden ve okul çevresindeki konut sahiplerinden gelen istek doğrultusunda başlatılan çalışmaların bir hafta içerisinde tamamlanacağı bildirildi. 

Türkeli Mahalle Muhtarı Hüseyin Bozkurt, şantiye ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi. Kozan Belediyesi'nin hizmetlerinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Bozkurt, "Musa Başkanımız göreve geldiği günden bu yana mahallemizin eksiklerini bir bir tamamlıyor. Belediyemiz tarafından mahallemizde onlarca sokağa parke döşendi ve asfalt döküldü. Geçtiğimiz aylarda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallemize 3 bin metrekarelik bir park inşasına başladı. Son olarak da ekim ayı içerisinde mahallemize Kozan Belediyesi Avrupa Birliği Hayat Boyu Eğitim Merkezi'nin temelini attık. Ezgü ve Usanmaz sokakta devam eden çalışmalar kapsamında öğrencilerimizin ve vatandaşlarımızın yol taleplerini karşılamış olacağız. Başkanımıza ve ekibine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz" dedi. 

Belediyemiz Şantiye Şefliği ekipleri Türkeli Mahallesi'nin ardından Çanaklı Mahallesi'nde yol çalışmalarına başlayacak.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Cumalıkızık eski kimliğine kavuşuyor!
Bursa Yıldırım Belediyesi, Cumalıkızık'taki restorasyon çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Haberi Oku