10 Aralık 2016 Cumartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimTOKİ'den Yüzde 20 İndirim

TOKİ, borcunu ödeyip tapusunu almak isteyenlerin beklediği indirim kampanyasını başlatıyor. Kampanyada, borçlarını peşin ödeyenlere %20 indirim söz konusu. İndirim kampanyası için başvurular 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında yapılacak.

 

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan;" Borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeni ile geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için indirim kampanyası düzenlendiğini ve vatandaşlarımızın bu yöndeki beklentileri üzerine 2016 yılı için indirim kampanyasının tarihi ve koşullarının belirlendiğini" söyledi.

  

İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen konut ve işyeri alıcıları, 22 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuru da bulunacaklar. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak.  

  

175 bin alıcı yararlanabilecek

 Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından satışları 2013 yılı sonuna kadar gerçekleşmiş, geri ödeme taksiti 2013 yılı sonuna kadar başlamış ve geri ödemeleri devam eden 174 bin 441 konut ve bin 379 işyeri yer alıyor.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

TOKİ'den Kentsel dönüşümle 948 Yeni...
TOKİ kentsel dönüşüm kapsamında Mamak'a yeni proje yapıyor.

Haberi Oku