banner32
    22 Ocak 2017 Pazar  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


KONUT PROJELERİ:
Toskana Orizzonte yeni sakinlerini bekliyor!

Toskana Vadisi Orizzonte Projesi, Emaar Türkiye ve Arıkan Yapı iş birliği ile hayata geçiriliyor. Büyükçekmece Göl Vadisi'nde, bölgenin en özel konumuna sahip 1068 dönüm arazi üzerinde inşa edilen proje, Türkiye’nin en kapsamlı ve donanımlı villa yaşam projesi olarak ön plana çıkıyor. 


TOSKANA YENİ SAKİNLERİNİ BEKLİYOR

Tek katlı villa konseptini Türkiye ile tanıştıran Arıkan Yapı'nın Toskana Vadisi Projesi'nin 1. ve 2. fazında yaşam devam ediyor. Toskana Çarşısı, Dolce Vita Yaşam ve Spor Klubü, şehir parkı, üzüm bağları, zeytinlikler, açık spor alanları, kapalı spor salonu ve köy meydanı, yeni sakinlerini bekliyor. 


TAMAMI TEK KATLI VİLLALAR

Toskana Vadisi Orizzonte Mahallesi, tamamı tek katlı 8 farklı tipte 187 adet villadan oluşuyor. Tek katlı villa yaşam felsefesinin mimarı Arıkan Yapı tarafından planlanan projede yüksek tavanlar, yaşam alanlı mutfaklar, iç bahçeler ve optimum büyüklükler insan ruhunun ihtiyaç duyduğu mekanlar olarak tasarlandı. Tek katlı villa yaşamı, insan fizyolojisi için en uygun yaşam şekli olan ‘yatay yaşam konsepti’ Toskana Orizzonte'de hayat buldu. 

Toskana Vadisi Orizzonte'de konut teslimlerinin 2018'de yapılması planlanıyor. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Firma taksidi fırsatıyla Muhteşem Yeni Yüzyıl...
İstanbul Göztepe'de hayata geçirilen Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, 72 ay sfır faiz ile firma taksidi...

Haberi Oku