banner32
    21 Ocak 2017 Cumartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


İHALELER:
Albatros Parkı 4. kez satışa çıkıyor!

Büyükçekmece Belediyesi, Atatürk Mahallesi, 516 ada 5 parsel numaralı alanda bulunan ve Albatros Parkı olarak bilinen taşınmazı kapalı teklif usulü ile satacak. Daha önce 3 kez satışa çıkarılan ancak bir türlü alıcı bulamayan arsa turizm+konut alanı imarlı.

İHALESİ 10 OCAK'TA YAPILACAK
29 bin 347 metrekare büyüklüğündeki Albatros Parkı'nın fiyatı ise 160 milyon lira. Geçici teminat bedeli 4 milyon 800 bin lira olan gayrimenkulün ihalesi 10 Ocak 2017 günü saat 10.00'da Büyükçekmece Belediyesi'nde gerçekleştirilecek. 
Büyükçekmece Belediyesi, Haziran ayında çıkan "Albatros Parkı imara açıldı" haberlerine cevaben bir açıklama yapmış ve parkın imara açılmasının söz konusu olmadığını 516 ada 5 parseldeki yapılaşma oranında değişiklik yapıldığını ifade etmişti. 

Söz konusu bölgede belediyenin 29 bin 347 metrekarelik imarlı arsasının yaklaşık 1/3'ünde turizm tesisleri yapılacağı, diğer alanın ise bu parselin deniz tarafındaki yaklaşık 170 bin metrekarelik Albatros Parkı ile birleştirilerek, yeni düzenlemeyle tüm bölgeye hitap eden önemli bir rekreasyon ve yeşil yaşam alanı haline getirileceği açıklanmıştı. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Çandarlı Otoyolu ihalesi için teklifler 15...
İzmir - Çandarlı Otoyolu ihalesi için teklifler 15 Şubat'ta alınmaya başlanacak. Yolun yapımına...

Haberi Oku