banner32
    23 Ocak 2017 Pazartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK KONUT GYO:
Kayaşehir'in Parlayan Yıldızı Nidapark Masal Gibi Bir Yaşam Sunuyor
Projedeki yeşil alanların fazlalığını, bölgenin aile hayatına uygun yapısı ışığında tasarlanan daireler, size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettiriyor. Acele edilmeden, büyük bir dikkat ve özenle gelişimine devam eden, Nidapark Kayasehir, İstanbul'da Avrupa yakasının ferah ve yaşanılası bölgelerinden biri olmasını sağlıyor. Geniş şehir meydanı, bölgeye ferahlık katan kent park, hastaneleri bir araya getiren sağlık kent gibi yatırımlar, Kayaşehir’i İstanbul’un  gözdesi  konumuna getiriyor.  Kayaşehir’e  hızlı bir bağlantı sağlayan Yavuz Sultan Selim Köprüsü, üçüncü havaalanı ve metro altyapısı, bölgenin cazibesini daha da artırıyor.

Kayaşehir’in bugüne hazırlığı yıllar önce başladı

Her metrekaresinin değeri yıllardır artmaya devam eden Kayaşehir,  dönüşüm hikayesinin en güzel günlerini çok yakında yaşamaya hazırlanıyor.


Şehir meydanına komşu kent park, size bahçeniz kadar yakınKayaşehir’in merkezinde ,  Nidapark  Kayaşehir’in yürüme mesafesinde yer alan geniş  ve ferah şehir meydanı, mağazalar, restoranlar, hastaneler, okullar ve resmi kurumları buluşturarak, sadece ailelerin değil, aynı zamanda mutluluğun, keyfin, eğlencenin ve lezzetin buluşma noktası oluyor.

Siz de İstanbul'da yaşayan pek çok aile gibi, kendinizi her hafta sonu bir doğa turuna hazırlayabilirsiniz ya da Nidapark Kayaşehir'de yaşamaya karar verirsiniz ve şehir meydanına komşu olan kent parkı, adeta kendi bahçeniz gibi görebilirsiniz. Kent park, 250.000 metrekare büyüklüğüyle doğanın huzuruna ihtiyaç duyduğunuz her anda, evinizin hemen yanında yer alıyor
Bisiklet yolları, yürüyüş parkurları, spor alanları, ilham veren bir peyzaj

Özellikle İstanbul’da yaşayan aileler için doğaya yakın olmak büyük bir nimet olan şehirdeki ormanlar, parklar, ve bahçeler, çocuklu ailelerle dolup taşıyor. Doğa, temiz hava, sakinlik ve huzura  ulaşma isteğiyle her hafta sonu şehir içinde mutlaka bir doğa gezisi düzenleniyor.

Sağlık kent, değer verdikleriniz için yanınızda

Üzerine titrediğiniz ailenizin sizin için ne kadar önemli, ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan, Nidapark Kayaşehir,  Sağlık kente bu kadar yakın olmanın, size ve değer verdiklerinize büyük bir güven vereceğine inanarak,  Sağlık hizmetine kolay ulaşmanın sırrının da iyi hastanelere ve uzman doktorlara yakınlık olduğunu biliyor.Başakşehir Fatih Terim ve Atatürk Olimpiyat Stadı size çok yakın

Türkiye’nin ilk olimpiyat stadında spor etkinliklerini ailenizle birlikte seyredebilirsiniz. Stadın hemen yanındaki atletizm kompleksinde çocuklarınızın antrenmanlarını büyük bir gururla izleyebilirsiniz. Yeni inşa edilen Başakşehir Fatih Terim Stadyumu'nda futbol heyecanını da ailecek yaşayabilirsiniz.
Geleceği parlak olan Kayaşehir bölgesinde yıldızı parlayan bir proje

Nidapark Kayaşehir, 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve alışveriş merkezinden oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor. Konutların yer aldığı bölümlere baktığınızda, binaların arazi içindeki yerleşiminin size ferahlık sağlayacak şekilde planlandığını görürsünüz. Projedeki yeşil alanların fazlalığını memnuniyetle karşılarsınız. Daire içlerine geldiğinizde, ilk dikkatinizi çeken şey, metrekarelerin büyüklüğü olur. Bölgenin aile hayatına uygun yapısı ışığında tasarlanan daireler, size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettirir. Projenin iki bölümünde yer alan alışveriş merkezi ve ofis kulesinin, bölge içinde sizin adınıza büyük bir fark yarattığını fark edersiniz. Her bölümün yerleşimi, mimarisi, yeşil alanı ve sosyal tesisiyle başlı başına bir proje olduğunu keşfedeceksiniz.
NIDAPARK KAYAŞEHIR YAKUT

7 bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut'ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, lounge, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla beğeni topluyor. Süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyorNIDAPARK KAYAŞEHIR ELMAS

Diğer bölümlere göre daha az katlı üç blokta 4+1 ve 5+1 olmak üzere 54 daireden oluşan Nidapark Kayaşehir Elmas, hemen önünde yer alan nitelikli peyzajlı parkıyla beğeni topluyor, parka bağlanan teraslar, yaşam keyfini artırıyor. Az katlı bloklardan oluşması, sosyal tesislerin ferahlığı ve kullanım rahatlığını da olumlu yönde etkiliyor. Nidapark Kayaşehir Elmas'ta her daireye iki araçlık otopark yeri ayrılıyor.
NIDAPARK KAYAŞEHIR ZÜMRÜT

Nidapark Kayaşehir Zümrüt'te 2+1 ve 3+1 olmak üzere 319 daire 3 konut bloğunda yer alıyor. Proje, cadde dükkânlarının bulunduğu ticari ünite bloğu ve nitelikli peyzajlı parkıyla beğeni topluyor.

NİDAPARK KAYAŞEHİR CADDE DÜKKÂNLARI

Nidakule Kayaşehir ofis kulesi sahipleri için eksiksiz bir yaşam alanı, yatırımcılar için ise parlak bir yatırım fırsatı olarak ilgi çekiyor.
ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Nidapark Kayaşehir projesinde yer alan alışveriş merkezi hem projeye hem de bölgeye büyük değer katacak. Malzeme kalitesinin yanı sıra A’dan Z’ye her adımda fark edilen bir inşaat kalitesi. Nidapark Kayaşehir’de önemli bir kriter olan mahremiyet, bazı dairelerin yerleşiminde bugüne kadar pek görülmemiş bir uygulamaya imkân tanır. Örneğin Nidapark Kayaşehir Yakut'ta yan yana gelen dairelerde bile hiçbir duvarın birbiriyle temas etmemesi, tüm dairelerde müstakil ev konforu sunar. Sosyal bir hayatın gereksinimlerini yerine getiren bir sosyal tesis.

 

Size her şeyin tam olduğunu hissettiren zengin sosyal tesis imkânları.

Nidapark Kayaşehir’in her konut bölümünde yer alan kapsamlı sosyal tesislerle, ortak bir yaşam kültürünü paylaşmanın keyfini yaşarsınız. Evinizden çıktığınızda özel yaşam alanından ortak yaşam alanlarına geçerek, tıpkı özel ihtiyaçlar gibi sosyal ihtiyaçlara gereksinim duyacağınız ortamları tek bir noktada topluyor.


Nidapark Kayaşehir’in geniş sosyal tesis imkânları , Bay – bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar, buhar odaları ve masaj odaları,  Kafeterya ve lounge,  Çocuk kulübü,  Bilardo salonu ve genç oyun odası,  açık alanda çocuk oyun alanları, çok amaçlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis), yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma ve dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler,  misafir otopark alanı, çok amaçlı salon (ağırlama odası), mescit ve abdesthanelerOfis ve alışveriş merkezine gitmek için arabaya bile ihtiyacınız yok

Çevre dostu ve  Verimliliği esas alan felsefesiyle çevre dostu olan proje, sürdürülebilir bir hayat sunararak, Türkiye’de LEED Sertifikası’na en çok projeyle aday olan Tahincioğlu güvencesi ve ayrıcalığıyla güvence altına alıyor.


 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

O kampanya Şubat'ta başlıyor!
Emlak Konut GYO öncülüğünde hayata geçirilecek olan konutta 20 yıl vade kampanyası Şubat'ta başlıyor....

Haberi Oku