banner32
    18 Ocak 2017 Çarşamba  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK KONUT GYO:
Başkent Emlak Konutları Tanıtıldı!
Başkent Ankara'da Çankaya İlçesi, Mühye bölgesinde konumlandırılan Başkent Emlak Konutları'nın lansmanı yapıldı. Projenin reklam yüzü ise Mustafa Ceceli oldu. Başkent Emlak Konutları'nın reklam yüzü Mustafa Ceceli de lansmanda yer aldı. 

202 bin metrekare arsa üzerine kurulan Başkent Emlak Konutları, 2+1'den 6+1'e kadar farklı daire seçeneklerinden meydana geliyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Başkent Emlak Konutları'nın bulunduğu bölgede 500'e yakın gecekondu vardı. Bu projeyle birlikte bir anlamda kentsel dönüşüm yapıyoruz" ifadelerini kullandı. Kurum, "Başkent Emlak Konutları, Ankara'da devam eden 4. projemiz. 202 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 492 adet hak sahibi var kentsel dönüşüm kapsamında 2+1'den 6+1'e kadar daireler mevcut. Yenilenebilir enerjiden tutunda mahal listesine kadar çok üst düzey bir proje" dedi.

Emlak Konut olarak üstlerine düşen vazifeyi yapmaya çalıştıklarını belirten Kurum, "Bugün gayrimenkul alma açısında önemli bir gün olduğunu düşünüyorum. Teslimlerde taksitlerin başlayacağı, yüzde 15 peşinatla ev sahibi olunabilecek bir proje. Emlak Konut olarak ciddi finansman gücü altındayız ama biz bunu kaldırabilecek bir yapıdayız" şeklinde konuştu. 


Arazinin 50 bin metrekaresini yeşil alan yaptıklarını ifade eden Kurum, "Burayı daha önce hasılat paylaşımı ihale etmiştik. Daha sonra arazideki incelemeler neticesinde, problemler nedeniyle yeni bir imar plan çalışması yapmak zorunda kaldık ve arazinin bir kısmını, yaklaşık 50 bin metrekaresini -ki o bölgede olmayan bir alanı- yeşil alan olarak terk ettik. Ankaralıların kullanımına bıraktık. Emsal olarak da ciddi bir fedakarlık yaptık. Bölge emsal koşulları çerçevesinde içinde her türlü donatısı olan bir proje gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İçerisinde okul, cami, sağlık tesisi gibi birimler de yer alacak" dedi. 

Fiyatlar 395 Bin TL'den Başlıyor

Arsa üzerinde evleri olan hak sahiplerinin 1,5 yıldır kiralarını karşıladıklarını belirten Kurum, "Hak sahiplerine 98 metrekare ile 135 metrekare arasında 3+1 daireler veriyoruz. 18 ay gibi bir zamanda da hak sahiplerine konutlarını teslim edilmeyi planlıyoruz" dedi. Başkent Emlak Konutları'nda dairelerin fiyatları 395 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 

TÜFE'lik sistemde: 600 bin TL'lik bir 2+1 daire için 60 bin TL peşinat ödeniyor. Teslimde 60 bin TL ve teslimden 1 yıl sonra 60 bin TL ödeme yapılıyor. Aylık taksitler ise 3 bin 400 TL şeklinde oluyor. Projede, 0,50 vade farkıyla 15 yıla kadar varan ödeme şekli de sunuluyor.

DETAYLAR İÇİNMisafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Bahçekent Emlak Konutları 179 Bin TL’den...
Bahçekent Emlak Konutları yarın saat 11:00’da Turyap tarafından açık artırma ile satışa çıkıyor....

Haberi Oku