20 Mart 2017

Yunus Ünlü

Emlak Konut GYO 20 Yıl Vadeli Konut Projeleri İçin Son Çağrı

20/03/2017 - 12:47

Emlak Konut GYO tarafından hayata geçirilen 20 yıl vadeli konut avantajı için son çağrı geldi. 31 Mart tarihinde sona erecek projelerin listesi açıklandı. Projelerde yüzde 5 peşin ödeme ile 5 yıla kadar sıfır faiz, 10 yıla kadar 0,45 faiz, 20 yıla kadar 0,79 faizle taksitli ödeme imkanı bulunuyor.
Emlak Konut GYO 20 Yıl Vadeli Konut Projeleri İçin Son Çağrı

Konut projeleri her geçen gün artmaya devam ederken gözler Emlak Konut GYO’nun 20 yıl vadeli avantajlı projelerine çevrildi. Emlak Konut GYO, “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” sloganıyla, konutta 20 yıl kampanyasını başlatan Emlak Konut GYO kampanyası kapsamında 30 markalı konut projesi yer alıyor.

31 Mart’a kadar geçerli olan kampanyada 5 yıla kadar sıfır faiz, 10 yıla kadar 0,45 faiz, 20 yıla kadar 0,79 faizle taksitli ödeme imkanı sunuluyor. Yüzde 5 peşinatla ödeme avantajı sağlanıyor.

Emlak Konut GYO kampanyasını Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım bankası destekliyor.

31 Mart 2017 tarihine kadar geçerli kampanyalı projeler;

Adım İstanbul, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Emlak Konut Başakşehir Evleri, Başkent Emlak Konutları, Batışehir, Büyükyalı İstanbul, Ebruli Ispartakule, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evvel İstanbul, Gebze Emlak Konutları 3.Etap, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Karat Ofis Bakırköy, Koordinat Çayyolu, Körfezkent 4, Köy Zekeriyaköy, Maslak 1453, Park Mavera 2, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.


Yorum Yap

 

Emlak Gündemi © Tescilli Markadır. İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.