08 Aralık 2016 Perşembe  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimEMLAK GÜNDEMİ:
TOKİ Başkanı Ergün Turan Emlak Zirvesi'nde Konuşacak
Emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, inşaat ve emlak sektöründen birçok firmayı bir araya getirecek. 17 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan CNR Emlak Zirvesi'nde TOKİ Başkanı Ergün Turan konuşma yapacak. 

“Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, özellikle inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri, CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki dinamikleri ele alacaklar.

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. CNR Emlak Zirvesi'yle, Türkiye'ye gelecek doğrudan yatırımın arttırılması için önemli bir katkı sağlamak ve kalıcı bir tanıtım hedefleniyor. 

CNR Expo'da düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, TOKİ Başkanı Ergün Turan "Türkiye'de Yatırım Zamanı - Gayrimenkul ve Konut Sektörüne Bakış" konulu açılış oturumunda konuşmacı olarak yer alacak. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

Tip İmar Yönetmeliği Haziran 2017'ye...
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, "Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına...

Haberi Oku