04 Aralık 2016 Pazar  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim
               

EMLAK GÜNDEMİ:
TMB Başkanı Mithat Yenigün Emlak Zirvesi'nde Konuşacak
Emlak ve inşaat sektöründen birçok firmanın buluşacağı CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, emlakgundemi.com.tr sponsorluğunda, 17 Kasım tarihinde yapılacak. Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün, emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Zirvesi'nde konuşma yapacak. 

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. 

CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde, “Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları masaya yatıracaklar.  

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, Türkiye Müteahhitler Birliği Başkanı Mithat Yenigün "Türkiye'de Yatırım Zamanı - Gayrimenkul ve Konut Sektörüne Bakış" konulu oturuma konuşmacı olarak katılacak. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

ATO'nun Yeni Başkanı Belli Oldu
125 bin üyesi bulunan Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) yeni başkanının belirlenmesi için yapılan seçim...

Haberi Oku