banner32
    17 Ocak 2017 Salı  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
Otonomi Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan Yapacak!
500 milyon TL'lik bir yatırımla Ankara'da Esenboğa Yolu Akyurt Kavşağı'ndaki yaklaşık 400 dönümlük bir alanda kurulan Otonomi, günde 11 bin ziyaretçi ağırlayacak. 9 bin aracın giriş çıkış yapabileceği merkezde aynı anda 12 bin araç sergilenebilecek. Araç almak isteyenler, aynı çatı altında istedikleri marka ve modeli bulma şansına sahip olacak. Farklı marka ve fiyat seçeneklerini değerlendirerek istediği araçla ilgili tüm yasal işlemleri aynı yerde gerçekleştirip her türlü testleri yapılmış biçimde Otonomi garantisiyle satın alabilecek. 

Ankara'daki galeri bünyesinde toplayacak Otonomi'nin faaliyete geçişi, sektör için adeta yeni bir milat olarak değerlendiriliyor. Ankara'nın trafik, çevre gibi kentsel sorunlarını çözüme kavuştururken, otomotiv piyasasını da kökten değiştirecek Otonomi yatırımı, doğrudan 5 bin kişilik istihdam yaratacak. Avrupa ve Orta Doğu'nun en büyük otomotiv ticaret ve yaşam merkezi Otonomi'nin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.

Otonomi'nin açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Binali Yıldırım, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile ilgili kamu kuruluşları, iş dünyası ve sektör kuruluşlarının temsilcileri katılacak. 

Otonomi'de Neler Var?

Otonomi'de 2. el araçlar için yapılan 551 showroomda doluluk şimdiden yüzde 70'e ulaştı. Tamir bakım hizmetlerinin verileceği 13 işyerinden oluşan teknik servis bölümü ile yedek parça, otomobil camı ve akü satan işyerleri de faaliyete hazır. Yerleşke içinde bankalar, noter ve trafik tescil bürosu, ekspertiz merkezi, test sürüş alanı, bir fotoğraflama merkezi ile filo kiralama hizmetleri de yer alıyor. Kampus içinde ayrıca çeşitli konularda 28 işyeri ve 48 ofis bulunuyor.

2. el araçların sergilendiği showroomların yanı sıra, sıfır araçlara yönelik de 10 oto plaza yapılacak. Akaryakıt istasyonu, 5 yıldızlı otel, kafe ve restoranlar ile kuru temizlemeden kırtasiyeye, camiden AVM'ye diğer tüm hizmet birimleri Otonomi çatısı altında yer alacak. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Son iki yılda İstanbul aidat bedelleri!
Aidat bedellerinin kirayla yarıştığı İstanbul'da, son iki yılın aidat bedellerini semtlere göre...

Haberi Oku