05 Aralık 2016 Pazartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim
               

EMLAK GÜNDEMİ:
Osmangazi Belediye Başkanı Dündar Emlak Zirvesi'nde Konuşacak
Emlak ve inşaat sektöründen birçok firmanın bir araya geleceği CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, 17 Kasım tarihinde yapılacak. Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılacak.

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. 

CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde, “Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları masaya yatıracaklar.  

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar "Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler" konulu oturumda konuşmacı olarak yer alacak. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

Kıyı Emniyet'ten Boğaz'daki Yapılara...
Denizde meydana gelen kazalar ve yangınlara kısa sürede müdahale etmek adına Kıyı Emniyet Müdürlüğü,...

Haberi Oku