banner32
    18 Ocak 2017 Çarşamba  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
Marka Şehirler Zirvesi'nde Yüzlerce Akıllı Uygulama Tanıtıldı

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Avrasya Kent Fuarı yurt içinde ve yurt dışında uygulanan başarılı belediyecilik projelerine kapılarını açtı.

Fuar kapsamında 24-25 Kasım tarihlerinde düzenlenen Marka Şehirler Zirvesi'ne katılan yöneticiler ve belediye başkanları faaliyet gösterdikleri alanlarda yüzlerce akıllı uygulamaları katılımcılara tanıttı. Avrasya Bölgesi’ndeki yöneticilerin ve belediye başkanlarının yönettikleri şehirlerin gelişimi için uyguladıkları projeleri anlattığı zirvede Zeytinburnu Belediyesi de akıllı teknolojiyi kullandığı Elektronik Belge Yönetim Sistemi, e-belediye uygulamaları, e-devlet, şehir rehberi, coğrafi otomasyon sistemi, mobil uygulamalar, meclis toplantılarının canlı yayını, çözüm merkezi gibi uygulamalarını anlattı.


Zirvede konuşan Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Erdem İskenderoğlu, "Yaklaşık 300 bin nüfusa , 13 mahalleye, bin 300- bin 400 personelimizle hizmet vermekteyiz. Vatandaş odaklı hizmet anlayışımız ile birlikte bilişim ve teknolojideki gelişmeleri de belediyemize ayak uydurarak önümüzdeki hızlı gelişmeye ayak uydurarak vatandaşlarımızı daha iyi hizmet sunabilmenin gayreti içinde olduk. Bugüne kadar yapmış olduğumuz bir çok uygulamalarda, akıllı şehir uygulamalarına entegre ederek vatandaşımıza hızlı, teknolojik, güvenli , şeffaf uygulamaları sunmak ve onların memnuniyetini arttırmak ile alakalı ciddi uygulamaları devreye aldık" dedi. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

İşte Reina katilinin yakalandığı ev!
Yılbaşı gecesi 39 kişinin hayatı kaybettiği Reina katliamını gerçekleştiren Ebu Muhammed El Horasani...

Haberi Oku