banner32
    18 Ocak 2017 Çarşamba  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
'Esenyurt Bölgesi Yatırım İçin Çok Uygun'
Öncelikle sizi ve şirketinizi tanıyalım..

Şirketimiz 1980'li yıllardan itibaren inşaat faaliyetlerini sürdürmekte. 2003 yılından itibaren Esenyurt-Beylikdüzü bölgesinde arsalar geliştirmekte ve projeler yapmaktayız. Şu anda bu yıl içinde biten ve devam eden toplam 7 adet projemiz var. Bazılarının arsa sahibiyiz, bazılarının hem arsa sahibiyiz hem de müteahhitliğini yapıyoruz. Delta Deluxe, NŞehir, Gümüş Referans projelerinin arsa sahibiyiz. Gümüş Residence, Gümüş Park, Gümüş Life, Gümüş Panorama projelerinin de hem arsa sahibiyiz hem de müteahhitliğini yapıyoruz. NŞehir, Gümüş Residence, Delta Deluxe teslim edildi. Diğer projeler devam ediyor. 


Sizin diğer firmalardan farkınız nedir?

Devamlı olarak müşterilerimize ve yatırımcılarımıza kazandırıyoruz. Bütün projelerin arsa sahibi biziz. Asıl işimiz arsa geliştirmek. Yeni projemiz Gümüş Panorama projesi başladı. Fuarda bununla ilgili lansman yapıyoruz.

2016 yılında kaç tane proje teslim ettiniz? Bu projeleriniz kimlere hitap ediyor? 

2015 yılında bir tane proje teslim ettik. Bu projemizin ismi Gümüş Residence. 2016 yılında ise iki tane arsa geliştiricisi olduğumuz projeyi teslim ettik. 2017 yılında da üç tane proje teslim edeceğiz. Şu anda fuarda lansmanını yaptığımız Gümüş Panorama'yı 2018 yılında teslim edeceğiz. Müşteri portföyümüz %40-50 oranında yabancı. Kuveyt ve Suudi Arabistan ağırlıklı müşteri profilimiz var. Bütün projelerimizden yer satın alan müşterilerimiz var. Yatırımdan kazanan müşteriler tekrar bizi tercih ediyorlar. 

Esenyurt dışında İstanbul'da planlanan başka projeleriniz var mı? 

Baktığımız ve düşündüğümüz yerler var. Büyükçekmece bölgesinde proje planımız var. 

Esenyurt bölgesiyle ilgili, çok fazla inşaat olduğu ve çok fazla boş daire olduğuyla ilgili söylemler var. Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir?

Söylentiler çok gerçekçi değil. Şu an Esenyurt bölgesinde kiralık daire bile zor bulursunuz. Satılık dairelerin sürekli fiyatları artıyor. Bölge olarak oldukça hareketli bir bölge. Esenyurt Tapu Dairesi, Türkiye'de en fazla işlem yapılan tapu dairesi. Esenyurt bölgesinde satışla ilgili bir problem yok. Esenyurt, 3. havaalanı ve 3. köprüye direkt bağlantısı olabilecek bir ilçe, yine 2019 yılında tamamlanması beklenen metro projesi var. Bu nedenle Esenyurt bölgesi yatırım için oldukça uygun. 

Bir müşteri neden sizi tercih etmeli? 

Uçar Grup, ilk günden beri müşterisine kazandıran bir firma. Arsa yatırımcısı olduğumuz için maliyetlerimizin düşük olması, projelerimizin kaliteli olmasına rağmen fiyatlarımızın piyasanın altında olması, müşterilerimiz tarafından tercih edilme sebebimiz. Öncelikle güven önemli bizim için. Şu ana kadar başladığımız projeler arasında tamamladıklarımız ve teslim ettiklerimiz var. Bazıları devam ediyor. 

Gümüş Panorama projenizi sizden dinleyelim...

Gümüş Panorama projesinin bölgeye göre çok fazla artısı var. Sosyal tesisleri, otopark sayısı, oyun alanları, projenin kapsamıyla, kamu binalarına ve ulaşıma olan yakınlığıyla birçok özelliği var müşteriyi olumlu olarak etkileyen. Projemiz bölgenin üzerinde bir projedir. Gerek kalite olarak, konfor olarak gerek imkan olarak. Fiyatlarımız lansman dolayısıyla şu anda uygun. 

CNR Emlak Fuarı sizin için nasıl geçiyor?

Fuara ikinci defa katılıyoruz. Bizim için iyi geçiyor. Yıl içinde görüştüğümüz müşterilerimizi ve yabancı acentaları fuarlarımıza davet ediyoruz. Burada tanıtım yapıyoruz ve tanıtımlar burada daha kolay satışa dönüşüyor. Fuar genel anlamda güzel geçiyor, memnunuz. Müşterilerle ve aracı firmalarla kontak kuruyoruz. 

2017 yılından beklentiniz nedir?

Biliyorsunuz devletimiz faizlerde indirime gitti. Bununla ilgili bir hareketlilik başladı. 2017 mutlaka daha iyi olacaktır. Arap yatırımcılar zaten yatırımlarına devam ediyorlar. Yerli müşterilerimizden de kredi faiz oranlarından dolayı bir talep var. 2017'den beklentimiz yüksek. 

UÇAR GROUP ANASAYFA

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

İçi ayrı dışı ayrı güzel bir mimari proje!
Skydome adlı Rus şirketi, içi ayrı dışı ayrı güzel bir mimari projeye imza attı. Bu yapılar, metrekare...

Haberi Oku