11 Aralık 2016 Pazar  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimEMLAK GÜNDEMİ:
Esenler Belediye Başkanı Göksu Emlak Zirvesi'nde Konuşma Yapacak
İnşaat ve emlak sektöründen birçok firmanın buluşacağı, emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, 17 Kasım tarihinde yapılacak. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Emlak Zirvesi'nde konuşma yapacak. 

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. 

CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde, “Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları masaya yatıracaklar.  

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu "Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler" konulu oturuma konuşmacı olarak katılacak. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

Bakan Çelik: "Tarımsal Sit Alanına Çivi...
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, tarım arazilerindeki daralmaya yönelik, "“Şu an...

Haberi Oku