07 Aralık 2016 Çarşamba  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimEMLAK GÜNDEMİ:
Erdoğan: AVM Dövizle Değil TL İle Kiralansın


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7. Boğaziçi Zirvesi’nde konuştu. Konuşmasında çarpıcı açıklamalara yer veren Erdoğan, AVM'lerde dükkanlar döviz yerine TL ile kiralansın çağrısı yaptı.  


İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları

 

"Bu süreci beraber atlatmalıyız"


Burada yeni adımlar atmak suretiyle geçici bir düzenleme gerekirse yapılır, bu kiralamanın da ülkemizin bu süreci başarıyla atlatabilmesi için yerli para birimiyle bu adımı atmalıdır diyorum. Bunu da duyuyorum, duyuracağım. Bir emperyal mantık var, öbür tarafta da kızmasın tabi AVM’deki mağaza sahipleri, orada battı batacak durumda olan esnaf var. Bu süreci beraber atlatmalıyız. Ali Bey sen kiralıyor musun, satıyor musun daha çok?

Ama bu süreci beraber atlatacağız. Bu vatan, bu topraklar bizim. Yakın tarihin gördüğü en alçak darbe girişimini en kanlı terör saldırısını aynı anda yaşayıp başarıyla çıkan millet, ekonomiyle ilgili baskıyı da müdafaa edecek.

"Sen bulunmaz Hint kumaşı değilsin" 

53 yıldır Türkiye’yi kapısında bekleten bir AB var. Sen bulunmaz Hint kumaşı değilsin ya. Biz öyle de böylede bu 53 yılı zaten sürdürdük. Dünyadaki bir çok ülkelere baskılar yaptınız. Evelallah Türkiye’yi hiç bitiremezsiniz.

 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

216 Butik Plus'ta Son Daireler Satışta!
Çekmeköy'de hayata geçirilen 216 Butik Plus'ta, teslime özel fiyatlarla son 20 daire satışa çıktı.

Haberi Oku