banner32
    18 Ocak 2017 Çarşamba  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi Emlak Zirvesi'nde Konuşacak
Emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan, inşaat ve emlak sektöründen birçok firmanın bir araya geleceği CNR Emlak Zirvesi 17 Kasım tarihinde yapılacak. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, zirveye konuşmacı olarak katılacak. 

“Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, özellikle inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri, CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde buluşacaklar.

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki dinamikleri ele alacaklar ve sektörün güncelini masaya yatıracaklar.  

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. CNR Emlak Zirvesi'yle, Türkiye'ye gelecek doğrudan yatırımın arttırılması için önemli bir katkı sağlamak ve kalıcı bir tanıtım hedefleniyor. 

CNR Expo'da düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi "Türkiye'de Yatırım Zamanı - Gayrimenkul ve Konut Sektörüne Bakış" konulu açılış oturumunda konuşmacı olarak yer alacak. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

"Kentsel dönüşüm çalışmaları hızlandırılmalı"
Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO) ve Türkiye Hazır Beton Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık,...

Haberi Oku