banner32
    18 Ocak 2017 Çarşamba  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
CNR Emlak Zirvesi'nde Sizi Neler Bekliyor?
CNR Emlak Fuarı kapsamında bu yıl ilk kez 17 Kasım 2016 tarihinde gerçekleştirilecek “CNR İstanbul Emlak  Zirvesi” ile inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin aktörleri bir araya geliyor.

CNR Emlak Zirvesi'nde, Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinden gayrimenkul sektörünün aktörleri, finans uzmanları, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki dinamikleri ele alacaklar ve sektörün güncelini masaya yatıracaklar. 

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak.

“Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, özellikle inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri, CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde buluşacaklar.

CNR Emlak Zirvesi'nde, Türkiye'ye gelecek doğrudan yatırımın arttırılması için önemli bir katkı sağlaması ve kalıcı bir tanıtım aracı olması hedefleniyor. 

CNR Emlak Zirvesi'nde hangi iş çevreleri yer alacak?

CNR Emlak Zirvesi kapsamında bir araya gelecek olan iş çevreleri arasında, nitelikli kurumsal yatırımcılar, marka konut projeler, ticari gayrimenkul üreticileri, müteahhitler ve alt yükleniciler, mimarlık ve proje şirketi, gayrimenkul ve gayrimenkule dayalı menkul kıymet yatırımı yapan fon ve kurumlar, finansal kaynak sağlayanlar, bankalar ve ilgili finans kuruluşları, inşaat ve yapı malzemeleri üreticileri, gayrimenkul ve inşaat sektörü ile ilgili düzenleyici kuruşlar, kamu kuruluş ve ilgili denetleyiciler, sektör ile ilişkili çatı dernek ve sivil toplum kuruluşları, akademik kurum, kuruluş ve danışmanlık firmaları ile derecelendirme ve değerleme kuruluşları bulunuyor. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

İşte Reina katilinin yakalandığı ev!
Yılbaşı gecesi 39 kişinin hayatı kaybettiği Reina katliamını gerçekleştiren Ebu Muhammed El Horasani...

Haberi Oku