banner32
    21 Ocak 2017 Cumartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
Bütçenize En Uygun Hizmetleri Faydabul'da Bulabilirsiniz!
Faydabul.com, aradığınız bir hizmet yada ürüne hızlıca ulaşmanızı sağlamak üzere tasarlanmış bir internet projesi. Kişinin aradığı hizmeti bulmak için harcadığı zamanı azaltmak ve aradığı ürünün veya hizmetin ayağına gelmesini sağlamak üzere tasarlanan faydabul.com, bireylerin yanı sıra kurumların da taleplerine cevap veriyor. 
Bireysel ve kurumsal arz ile taleplerin buluşma noktası olan faydabul.com, bireylerin kurumsal firmalara aracısız şekilde ulaşmasını sağlarken aynı zamanda kurumlara da, ürünlerini arz etme şansı tanıyor. Elinde yeterli verisi olmayan birçok girişimciye, geniş bir müşteri portföyü sunuyor. Faydabul.com bireyler ile kurumların birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyor. Aradığınız ürünü veya hizmeti internet ortamında en kolay ve ekonomik şekilde bulmanın yolu faydabul.com'dan geçiyor. Siteye bireysel ve kurumsal üyelik ücretsiz. 
Faydabul ile birçok kişi ve kurum istedikleri hizmete, ürüne veya müşteri portföyüne ulaşabiliyor. Site veya uygulama üzerinden arama yapan kişi, aramaya cevap veren kurumsal üyeler ve gelir ortakları, faydabul.com sayesinde fayda bulan taraflar arasında yer alıyor. Kişisel web sitelerinde veya blog adreslerinde bir banner veya link aracılığıyla faydabul.com sitesine kişi yönlendiren gelir ortakları, eğer faydabul.com'a kazandırdıkları üyeler kredi satın alırlarsa, kendilerine %10 komisyon veriliyor. Gelir ortakları, kazandırdıkları her kurumsal üye için komisyon alıyor. 
Satılan her kredi paketinin %5'lik kısmı, sosyal hizmetler bütçesine aktarılıyor. Burada biriken gelirler, zor durumda olan ailelerin çocuklarının eğitimine katkı sağlamak, burs vermek, evsiz ve kimsesizlere yardım etmek, engelli derneklerine bağış yapmak amacıyla kullanılıyor. 


Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 

www.emlakgundemi.com.tr/formlar/faydabul/index.php

Kurumsal

http://reklam.emlakgundemi.com.tr/git.php?id=23

Bireysel

http://reklam.emlakgundemi.com.tr/git.php?id=24
     Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Japonlar Çanakkale Köprüsü'nde ısrarcı!
Japonya’nın Ulaştırma Bakanı Keiichi Ishii, Ankara temasları esnasında, Çanakkale 1915 Köprüsü'nün...

Haberi Oku