08 Aralık 2016 Perşembe  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimEMLAK GÜNDEMİ:
Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan Emlak Zirvesi'nde Konuşacak
İnşaat ve emlak sektöründen birçok firmanın buluşacağı, emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Fuarı kapsamında gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, 17 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Emlak Zirvesi'nde konuşma yapacak. 

CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde, “Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları masaya yatıracaklar.  

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. CNR Emlak Zirvesi'yle, Türkiye'ye gelecek doğrudan yatırımın arttırılması için önemli bir katkı sağlamak ve kalıcı bir tanıtım hedefleniyor. 

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan "Restorasyon, Dönüşüm ve Akıllı Şehir Ekonomisi" konulu oturumda konuşma yapacak. 


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

216 Butik Plus'ta Son Daireler Satışta!
Çekmeköy'de hayata geçirilen 216 Butik Plus'ta, teslime özel fiyatlarla son 20 daire satışa çıktı.

Haberi Oku