08 Aralık 2016 Perşembe  Mobil Künye Sitene Ekle İletişimEMLAK GÜNDEMİ:
Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı CNR Emlak Zirvesi'nde Konuşacak
Emlakgundemi.com.tr'nin sponsor olduğu CNR Emlak Fuarı kapsamında 17 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek olan Emlak Zirvesi, emlak ve inşaat sektöründen birçok firmayı bir araya getirecek. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, CNR Emlak Zirvesi'nde konuşma yapacak. 

CNR Holding Turizm Acentası Expotour ve Dalfin Finansal Danışmanlık Şirketlerinin deneyimi ile hazırlanan CNR Emlak Zirvesi'nde, “Türkiye ve Türkiye’ye Yatırım” teması çerçevesinde, inşaat ve gayrimenkul sektörlerinin yoğun etkileşimde olduğu farklı konularda faaliyet gösteren iş çevreleri bir araya gelecek. Gayrimenkul sektörünün aktörleri, kamu yetkilileri, ulusal ve uluslararası yatırımcılar ile finans uzmanları “Şimdi, Türkiye’ye Yatırım Zamanı” başlığı altında sektördeki güncel konuları masaya yatıracaklar.  

Gayrimenkul sektörüne ülke ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek CNR İstanbul Emlak Zirvesi’nde, Orta Doğu başta olmak üzere Avrupa, Afrika ve Asya ülkelerinden gelecek yatırımcılara Türk gayrimenkul sektörü tüm ayrıntıları ile anlatılacak. 

CNR Expo Yeşilköy'de düzenlenecek olan Emlak Zirvesi'nde, Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı "Kentsel Dönüşümde Yeni Çözümler ve Trendler" konulu oturumda konuşma yapacak. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

Tip İmar Yönetmeliği Haziran 2017'ye...
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, "Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına...

Haberi Oku