banner32
    21 Ocak 2017 Cumartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
24 Gayrimenkul'ün Tamamlanan Projeleri Burada!
Stüdyo 24, farklı metrajlardaki stüdyolardan oluşan farklı ve yaratıcı bir konut projesi. Yaşama en yakın 1+1'i keşfetme düşüncesinden doğan Stüdyo 24, yakın geleceğin kent merkezi Ispartakule - Başakşehir'de konumlandırıldı. 
Stüdyo daire ve dükkan-mağaza konseptiyle hayata geçirilen Stüdyo 24, birbirinden bağımsız 495 stüdyo daire ve 15 cadde/dükkandan oluşuyor. Stüdyo 24, 38 m2'den 250 m2'ye uzanan farklı stüdyolardan ve 2+1'leden oluşuyor. İhtiyaca göre ideal büyüklüklerde tasarlanmış stüdyolar, anlamsız alanların getirdiği yüksek satış fiyatlarını ve daire giderlerini ortadan kaldırıyor.
 "1+1" tamlamasının "Bir+Sen"e dönüştüren 24 Gayrimenkul, Stüdyo 24 projesi ile her zevke uygun daireler tasarlandı. Dairelerin kapı kollarından elektrik düğmelerine, banyo mozaiklerinden duvar renklerine kadar her ayrıntı ev sahiplerinin tercihlerine göre oluştu. Tüm bu detaylar 3 farklı stil olarak "Pop", "Modern", "Cozy" başlıklarında alıcılara sunuluyor. 

Atakent'in İlk Alışveriş Caddesi "Cadde 24" 

Yoğun bir insan trafiğinin tam ortasında yer alan Cadde 24'te, 40 bin m2 alan üzerine 198 birimden oluşan konut ve home-office'ler, 500 çocuk kapasiteli kreş, 72 ticari birim yer alıyor. 
Bölgede alışverişe ve sosyal yaşama yeni bir soluk getiren Cadde 24, bir ana caddede bulunması gereken tüm dükkanları barındırıyor. Cadde 24 civarındaki sitelere yürüme mesafesindeki dükkanlardan oluşuyor. 30 m2 ile 1000 m2 arasındaki 72 dükkan, bölgenin tek dükkan karması olma niteliğini taşıyor.
 
Çalışma hayatının zaman ve mekan sınırları Cadde 24 ile ortadan kalkıyor. Ev ve iş yaşamı arasındaki çizgiler giderek belirsizleşiyor. Son yaşam trendleriyle Cadde 24 tam olarak örtüşüyor.  Cadde 24, caddelerin kesişme noktasında, ana cadde üzerinde, Atakent'in ilk alışveriş caddesi olarak öne çıkıyor.

Yatırımlardan yararlanmak ve bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. 


http://www.emlakgundemi.com.tr/formlar/24gayrimenkul/index.php


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Japonlar Çanakkale Köprüsü'nde ısrarcı!
Japonya’nın Ulaştırma Bakanı Keiichi Ishii, Ankara temasları esnasında, Çanakkale 1915 Köprüsü'nün...

Haberi Oku