banner32
    23 Ocak 2017 Pazartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim


EMLAK GÜNDEMİ:
'10 NUMARA MOTİVASYON' 5 EKİM ÇARŞAMBA TANITILACAK!
EMLAK SEKTÖRÜ DUAYENİ HİLMİ IŞIKÖREN’İN İLK KİTABI "10 NUMARA MOTİVASYON" 5 EKİM ÇARŞAMBA TANITILACAK!

Uzun yıllar emlak sektörünün önde gelen uluslararası şirketlerinde Genel Müdürlük görevi yapan, inşaat-emlak sektöründe verdiği markalaşma, pazarlama-satış danışmanlığı ve motivasyon temelli eğitimlerle tanınan emlak duayeni Hilmi Işıkören'in ilk kitabı "10 Numara Motivasyon" 29 Eylül'de raflardaki yerini aldı. Çalışandan patrona herkes için ilham kaynağı olacak kitap, sadece iş dünyasıyla sınırlı kalmayarak, herkesin hayatına dokunan, kişisel gelişimi destekleyici bir yol haritasını da içeriyor. Kitabın geliri, korunmaya muhtaç çocuklara kucak açan "Koruncuk Vakfı"na bağışlanacak. ’10 Numara Motivasyon’ kitabının tanıtımı yarın akşam (5 Ekim Çarşamba) 19:00 – 22:00 saatleri arasında Sun Plaza Maslak’ta gerçekleştirilecektir. Hilmi Işıkören bu etkinlikte kitap tanıtımı ile birlikte katılımcıların kitaplarını da imzalayacak.

2012 yılında yazmaya başladığı başarı üzerine motivasyon temelli satış ve pazarlama içerikli yazıları ile kitabının ilk tohumlarını atan Hilmi Işıkören, kitabında, başarı üzerine farkındalık kazandıracak bir çok özgün paylaşımı okuyucularıyla buluşturuyor. Kişinin kendisini geliştireceği adımları, satış ve pazarlama konusunda ışık tutacak tavsiyeleri, hayatta başarılı olmanın yollarını, sahip olduklarımızın farkında olmayı çeşitli örnek ve hikayelerle kitabına taşıyan Işıkören, hem iş dünyasında yükselmenin hem de mutlu olabilmenin sırlarını açıklıyor.

Ceres Yayınları'ndan çıkan ‘10 Numara Motivasyon’ kitabını D&R, Remzi Kitabevi, Pandora, İnsan Kitap, Gergedan Kitabevi, Ankara Dost Kitabevi, İzmir Kitapsan’da bulabilirsiniz.Hilmi Işıkören Kimdir?

1988 yılında Marmara Üniversitesinden mezun olduktan sonra franchising sistemini öğrenmek amacıyla Amerika’ya giden Hilmi Işıkören, döndüğünde gıda sektöründe bir dünya markasının Türkiye merkezinde franchise direktörü olarak profesyonel iş yaşantısına başladı. Türkiye’nin ilk teknoloji marketinin markalaşma ve yaygınlaşma çalışmalarının içinde yer alarak markayı 3 yıl içerisinde 100 mağazayla ülkenin en yaygın zinciri haline getirdi.

1997 yılında emlak sektörüne RE/MAX Türkiye’nin Franchise Direktörü olarak girdi. 2001-2005 yılları arasında Century 21 Türkiye’nin ve 2005-2010 yılları arasında ise Realty World Türkiye’nin Genel Müdürlüğünü (2005 – 2007 arası Kurucu Ortak, 2007 – 2010 arası Genel Müdür) yürüten Hilmi Işıkören, 2010 Kasım ayında kendi danışmanlık şirketini kurumsal iletişim ve pazarlama konusunda uzman Belgin Benek ile beraber kurdu. Işıkören Danışmanlık, sektör ayırımı yapmaksızın şirketlere, kurumlara hatta bireylere markalaşma, stratejik iletişim, pazarlama satış danışmanlığı hizmeti vermektedir. Işıkören, ayrıca 2013 yılından beri başta üniversiteler olmak üzere çeşitli sektörlerden şirket, kurum ve kuruluşlar için gerçekleştirdiği başarı üzerine motivasyon seminerleriyle tanınmaktadır.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner48
banner45

Bakanlık açıkladı! O gişelerdeki yanlış...
Mahmutbey gişelerinden geçen araçlardan fazla ücret kesildiği iddiaları üzerine, Ulaştırma, Denizcilik...

Haberi Oku