03 Aralık 2016 Cumartesi  Mobil Künye Sitene Ekle İletişim
               

Ekonomi:
Faizler Düştü, Konut Talebi Patlama Yaptı
1 A Plus Franchise İşletmelerine Özel Ekstra İndirim Fırsatları Sunuyor
1A  Plus Türkiye'den yapılan açıklamaya göre, geride bıraktığımız ayın sonuna doğru, 26 Ağustos ile biten haftada bankalardan toplam 151 milyar 766 milyon TL’lik konut kredisi çekilirken ilk konutunu almayı planlayan ailelerle birlikte gayrimenkulü risksiz bir yatırım aracı olarak gören yatırımcılar da bu fırsattan yararlanıyor.

Franchise işletmelerinin müşteri ziyaret sayılarının devletin teşvikiyle arttığını ve işlem sayılarının yükseldiğini söyleyen 1A Plus Yönetim Kurulu Başkanı Ebubekir Sevimli, franchise işletmelerine de bu konuda bankalardan alınan özel indirimlerle destek verdiklerini açıkladı.

Türkiye’nin farklı illerindeki 13 franchise işletmesiyle hızla büyüyen 1A Plus firması, konut sektöründeki bu hareketliliğe anlaşmalı bankalarından aldığı çok özel faiz oranlarıyla katkıda bulunuyor. Franchise işletme sahiplerine sunduğu sekiz farklı ayrıcalığıyla seçkin bir gayrimenkul franchise ağı oluşturmaya devam eden 1A Plus’ın franchise işletmelerine özel ekstra indirim imkanları dikkat çekiyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
banner12
banner29

Konut Kredisi Borcunu Ödeyemeyenlere Çifte...
Bakanlar Kurulu, 2013 yılı kararı uyarınca 150 metrekare üzerinde konutlarda KDV'yi yüzde 18 olarak...

Haberi Oku