10 Mart 2017

Yunus Ünlü

DKY İnşaattan 1 Milyar Liralık 4 Proje

10/03/2017 - 9:47

DKY İnşaat, konut sektörüne yön vermeye devam ediyor. DKY Sahil projesi İstanbul Kartal'da hayata geçecek. 60 ay vade farksız 120 aya varan 0.45 vade farkı ile tanıtıma başlayan DKY İnşaat yatırımcısını bekliyor.
DKY İnşaattan 1 Milyar Liralık 4 Proje

Projede 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte 138 daire bulunuyor. Projede metrekare satış fiyatı 7 bin 900 lira, daire fiyatları ise 995 bin liradan başlıyor.

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, 2017 yılında değeri 1 milyar 180 milyon olan 4 proje yapacaklarını belirterek, “Devam eden 3 projemizi teslim ederken, 4’üne de başlamış olacağız. Lokum Evler, DKY Cadde Erenköy ve Suadiye projelerini teslim edeceğiz. Toplamda 823 bağımsız bölüm olacak. DKY İnşaat olarak bu yıl DKY Sahil’in dışında 3 yeni projenin daha lansmanını yapacağız. Bu sayede 1250 ek istihdam oluşturacağız” diye konuştu.

DÖNÜŞÜMDE ÖNCÜ OLACAĞIZ

Projenin kentsel dönüşümle hayata geçtiğini anlatan Ali Dumankaya, ‘dönüşümde öncü bir firma’ olacaklarını dile getirdi. Projeyi Haziran 2019’da tamamlamayı öngördüklerini söyleyen Dumankaya, “DKY İnşaat’ın kapanabilir balkon uygulamasıyla hayata geçirdiği ‘buçuklu’ modelini de uyguluyoruz. Böylece evler daha da geniş olacak. Sınırlı sayıda daire mart sonuna kadar peşinat indiriminden de faydalanacak. Projemiz deniz manzarası hiçbir zaman önü kapanmayacak bir noktada bulunuyor” dedi.

KARTAL’A DEĞER KATAR

Ali Dumankaya, lansman fiyatları ile ev alan müşterilerin proje tamamlandığında yüzde 50 kârlı çıkacaklarını belirterek, “Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz DKY Sahil projemizden konut alanlar kârlı çıkacak. Proje Kartal’a daha fazla değer katacak” dedi.


Yorum Yap

 

Emlak Gündemi © Tescilli Markadır. İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.